Ze zdravotních důvodů bude eshop uzavřen od  1.12.2019 do odvolání.

.

.

.

.


 

Navštívte Catnails.cz u ShopMania NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Výrobci

Provozovatel

Catnails.cz
Přečkovice 92
68771, Bojkovice
Česká republika

Tel.: 737137971


  • Pedikúra
  • Startovací sady na nehty!
  • Twinkle tetování
Gelové nehty, modeláž nehtů, nehty, nail art

Gelové nehty, modeláž nehtů, nehty, nail art, kosmetika

Gelové nehty, modeláž nehtů, nehty, nail art

Potřeby pro nehtové salóny i domácí "nehtařky", pro akrylové i gelové nehty, manikúru a pedikúru

Pro provedení úspěšné modeláže nestačí jenom chuť a talent, ale především kvalitní nehtová kosmetika.

V našem eshopu http://www.catnails.cz si můžete vybrat si ze široké nabídky kvalitních a ověřených materiálů a vybavení na modeláž nehtů od zavedených výrobců, kteří garantují dostatečnou kvalitu materiálu na akrylové i gelové nehty.

V našem internetovém obchodě si potřeby pro modeláž nehtů vyberou nejen profi nehtová studia, ale také začínající nehtařky. Je jedno, jestli jste hledali potřeby pro akrylové nehty nebo gelové nehty. Nezapomínáme ani na péči o přírodní nehty, stejně jako na doplňkový sortiment - depilační a parafínový systém a dekorativní kosmetiku českého výrobce.

Pokud ještě stále nejste rozhodnutí, jak začít, doporučujeme vám vyzkoušet výhodnou sadu na gelové nehty nebo akrylové nehty. Startovací ada na gelové nehty obsahuje vše potřebné pro vytvoření krásných gelových nehtů. Nehty snadno a rychle vytvoříte i s naší sadou na akrylové nehty. Už vám nic nebrání tomu vyzkoušet si modeláž nehtů v klidu domova.

Přejeme příjemné nakupování a věříme, že i naše nehtová kosmetika Vám pomůže při modeláži vytvořit krásné gelové nehty. Nehty jsou naší vizitkou. Nezapomínejme na to!