Ze zdravotních důvodů bude eshop uzavřen od  1.12.2019 do odvolání.

.

.

.

.


 

Navštívte Catnails.cz u ShopMania NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Výrobci

Provozovatel

Catnails.cz
Přečkovice 92
68771, Bojkovice
Česká republika

Tel.: 737137971


http://www.catnails.cz/5908-thickbox_default/depilia-sugar-paste-cukrova-depilacni-pasta-v-plechovce-extra-silna-500g.jpg Zobrazit v plné velikosti

Depilia Sugar Paste Cukrová depilační pasta v plechovce, extra silná 500g

Extra silná - hustá pasta pro práci v horkém období, ve špatně klimatizovaných prostorách, používá se pro depilaci všech oblastí.

Více informací

3865

Dostupnost: Skladem

3 zboží je na skladě

349,00 Kč

By buying this product you can collect up to 34 loyalty points. Your cart will total 34 points that can be converted into a voucher of 6,80 Kč.


Depilia Sugar Paste Cukrová depilační pasta v plechovce, extra silná, 500g

Cukrová depilační pasta – 100% přírodní, dostupná v různých variantách, s vysokou účinností. Vhodná pro všechny typy pleti. 

Extra silná - hustá pasta pro práci v horkém období, ve špatně klimatizovaných prostorách, používá se pro depilaci všech oblastí.

Cukrová depilační pasta se zvláčňujícími a hydratačními vlastnostmi a s bohatou skladbou přirozených a vysoce kvalitních aktivních složek. Určené k odstranění nežádoucích chloupků. Působí do hloubky a zároveň respektuje citlivou pokožku a udržuje hydrolipidickou rovnováhu pokožky.

Upozornění: Kosmetický produkt jen pro profesionální použití. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte výrobek otevřenému ohni, zdrojům tepla nebo rozžhaveným materiálům. Produkt se může vznítit.

Návod k použití: Cukrovou depilační pastu vložte do speciálního ohřívače vosku a nechte rozehřát. Cukrovou depilační pastu aplikujte proti směru růstu chloupků a sloupněte ji po směru růstu chloupků, tak aby cukrová pasta obalila chloupky těsně u pokožky. Cukrová pasta dokáže zachytit i ty nejkratší chloupky. Zbytky cukrové pasty odstraňte vodou.