Ze zdravotních důvodů bude eshop uzavřen od  1.12.2019 do odvolání.

.

.

.

.


 

Navštívte Catnails.cz u ShopMania NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Výrobci

Provozovatel

Catnails.cz
Přečkovice 92
68771, Bojkovice
Česká republika

Tel.: 737137971


http://www.catnails.cz/312-thickbox_default/charbonne-jednofazovy-uv-gel-tytan-15-ml.jpg Zobrazit v plné velikosti

Charbonné Jednofázový UV gel TYTAN 15 ml

Tytan doporučujeme na modeláž na šablony a pro „zatápění“ zdobení v náročnějších technikách nail artu. I pro začínající.

Více informací

368

1 produkt je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

320,00 Kč

By buying this product you can collect up to 32 loyalty points. Your cart will total 32 points that can be converted into a voucher of 6,40 Kč.


10 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Hledali jste gel na nehty na modelaci tunelu?

Pokud ano, už nehledejte. Tytan gel je hustý modelovací uv gel, se kterým vymodelujete nehty i  na šablonky a vytvoříte s ním i náročnější tvary nehtů jako je tunel, edge a podobně. Navíc je gel vhodný i pro „zatápění“ zdobení v náročnějších technikách nail artu. Gel tytan je na nehtu výborně přilnavý, proto jej můžete na bezproblémových nehtech nanášet i bez podkladového uv gelu. Tento UV gel má vylepšené samovyrovnácí vlastnosti, to znamená, že se na nehtu sám vyrovnává.

Jaké další výhody vám gel přinese?

GEL Tytan je extrémně odolný vůči mechanickému namáhání a vůči působení chemie v domácnostech a průmyslu. Díky moderní technologii v sobě spojuje ty nejlepší vlastnosti pružnost, přilnavost a tempo práce. Jemně fialové zbarvení opticky rozzáří nehtovou ploténku, aniž by tato barva působila rušivě, zároveň chrání před působením UV záření a před žloutnutím gelu.

Pro koho je gel tytan určen?

Jeho úžasné vlastnosti ocení všechny zkušené nehtařky. Díky své hustotě je ale tento modelovací gel vhodný i pro začínající nehtové designérky. Gel umožňuje rychlou modelaci C oblouku.

Doba tvrzení v UV lampě: 3 minuty.

Pro profesionální použití.