Ze zdravotních důvodů bude eshop uzavřen od  1.12.2019 do odvolání.

.

.

.

.


 

Navštívte Catnails.cz u ShopMania NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Výrobci

Provozovatel

Catnails.cz
Přečkovice 92
68771, Bojkovice
Česká republika

Tel.: 737137971


http://www.catnails.cz/4098-thickbox_default/samolepky-na-nehty-pulkoleckakolecka-16-ks-zelene.jpg Zobrazit v plné velikosti

Samolepky na nehty půlkolečka/kolečka 16 ks zelené

Velká variabilita, jak samolepkami nazdobit vaše nehtíky. Na každém platu najdete jak obrysy tak plné motivy koleček a půl koleček! Jednoduchá aplikace! Krásný efekt na nehtech! Vyzkoušejte různé kombinace a barvy!

Více informací

k821

Dostupnost: Skladem ihned k odeslání.

4 zboží je na skladě

19,00 Kč

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 point that can be converted into a voucher of 0,20 Kč.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Samolepky na nehty půlkolečka/kolečka zelené 16 ks

Samolepky na nehty. Vhodné na přírodní nalakované nehty, gelové nehty i akrylové nehty. Samolepky jsou velmi jednoduchým, rychlým a efektním zdobením, které zvládné i naprostý začátečník.

Aplikace samolepek na nehty:

Pokud chcete lepit samolepky na přírodní – vlastní nehty, doporučujeme nehty dobře odmastit – samolepky budou lépe držet a nebudou se odlepovat. Po nalepení samolepky přelakujte bezbarvým lakem, nadlakem nebo leskem.

  • Barva zelená