Ze zdravotních důvodů bude eshop uzavřen od  1.12.2019 do odvolání.

.

.

.

.


 

Navštívte Catnails.cz u ShopMania NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Výrobci

Provozovatel

Catnails.cz
Přečkovice 92
68771, Bojkovice
Česká republika

Tel.: 737137971


http://www.catnails.cz/1179-thickbox_default/sklenene-brousene-kaminky-zirkony-cire-100-ks.jpg Zobrazit v plné velikosti

Skleněné, broušené kamínky Zirkony - čiré 100 ks

3 velikosti kamínků balených po 100 kusech. Velikost si vyberte v detailu produktu.

Více informací

ss6
ss8
ss10

39 zboží je na skladě

100,00 Kč

By buying this product you can collect up to 10 loyalty points. Your cart will total 10 points that can be converted into a voucher of 2,00 Kč.


9 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Skleněné, broušené kamínky Zirkony - čiré 100 ks

Skleněné broušené kamínky jsou v dnešní době IN. Kamínky se dají použít jak na přírodní nehty, tak akrylové nehty nebo gelové. Kamínky je vhodné kombinovat s dalším zdobením, ale velmi efektní jsou jenom samostatně.

Postup nanesení kamínku:

Přírodní nehty: Pořádně odmastěte přírodní nehet, aby kamínek dobře držel a následně jej přilepte lepidlem. Lze nejdříve nanést podkladový lak. Nehet posléze přetřete bezbarvým lakem, nadlakem nebo leskem pro konečné zafixování.

Gelové nehty: Na gelové nehty kamínky vyskládejte pomocí zdobícího hrotu nebo pomerančového dřívka na modelovací gel (2. krok modeláže nehtů), nechte vytvrdit v UV lampě a pak naneste vrchní gel.

Akrylové nehty: U akrylových nehtů můžeme kamínek buď jednoduše přilepit lepidlem a poté zafixovat leskem nebo přelakovat leskem, do mokrého zapustit kamínek, nechat zaschnout a posléze ještě zafixovat jednou vrstvou lesku nebo nadlaku.

100 ks v dózičce na šroubovací uzávěr